Uzupełnianie zapasów i jak to się skończyło :))

maja 17, 2014
Witam was kochane :) Przychodzę dzisiaj z kolejną notką. Mam nadzieję, że ostatnie deszcze nie dały wam się we znaki i nie zalało was. Wstawiam również linka do gazetki z biedronki jakby któraś z was miała wątpliwości co kupić mamie na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki. Na Dzień Matki :)
Dzisiaj przychodzę do was również z uzupełnieniem zapasów. Bo niestety musiałam się wybrać po uzupełnienie zapasów a i promocja skusiła. Dzisiaj są to świątynia Rossmanna i Drogeria Natura. A o to przedstawiam wam bohaterów dzisiejszego dnia [puff]


Rossmann :
Garnier Mineral Action Control , cena w promocji 7,99zł
Dezodorant do ciała C-THRU Emerald Shine 12,99zł
Masełko  do ust Bielenda o smaku malinowym , cena w promocji 5,79zł (jeśli na nie polujecie , to szybciutko do Rossmanna bo nie wiem do kiedy trwa promocja)

Drogerie Natura:
Ziaja nawilżający krem do stóp 7,99zł
Płatki kosmetyczne Milly 2,89zł
Home Spa peeling i maska do stóp w podwójnej saszetce , cena w promocji 1,99zł
 Próbka Nivea Sensitive na dzień (darmowa)

Drogeria Sekret Urody :
Antyperspirant Nivea Pure Invisible Black&White cena w promocji 7,99zł

Jak widać znów uległam małemu szaleństwu ale cóż na wakacje obiecuje , że nie kupię ani jednego kosmetyku i to dosłownie.
Pozdrawiam was kochane. Buziaki do następnej notki. Zapraszam do odwiedziń i zostawania swoich opinii na temat kosmetyków przeze mnie testowanych. 

Brak komentarzy:

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.