Mini szaleństwo zakupowe w naturze :)

czerwca 13, 2014
Witam was słonecznie. Dzisiaj w ramach wizyty u dentysty już ostatniej po leczeniu zębów i wyrwaniu resztek jakiegoś zdrajcy, który boleć nie bolał ale postanowił mnie opuścić. I przepadł w otchłani dentystycznych odpadów, ale ja tu pitu pitu a was zapewne interesuje co zakupiłam w dniu dzisiejszym. Otóż przyciśnięta brakiem paru ważnych rzeczy to jest : żelu do mycia twarzy,(mam mleczko z sorai ale nie zmywa wszystkiego i jednak jest nie wydajne), chusteczek mokrych do higieny intymnej których używam.in do odświeżania się w ciągu dnia jak i do wycierania podkładu z rak a także płynu do higieny intymnej. Dzisiejsze zapasy pochodzą wszystkie z Drogerii Natura.
Przemierzając gąszcz półek odnalazłam takie o to produkty :
1.Evree maska i peeling do stóp (pojawiły się poprzedniego miesiąca a że dały pozytywny efekt więc są ponownie ) 2,49zł
2. Delia Dermo system żel oczyszczający do mycia twarzy (po raz pierwszy mam) 5.99zł w promocji
3. Marion chusteczki do higieny intymnej rumiankowe 2 szt 2,99zł
4. Ziaja Intima płyn do higieny intymnej o zapachu konwalii poprzedni to neutral (bd o nim mowa w czerwcowym denku) ale pachną dokładnie tak samo. 4,99zł
 Choć zapewne skończy się jeszcze na małej wycieczce do biedronki bo muszę upolować koniecznie swój ukochany żel be beauty oraz jakiś malutki żel po prysznic co by się na wakacyjny wypoczynek przydał :)
 Na dziś to wszystko kochane. Dziękuję za odwiedziny. Zapraszam do komentowania. Buziaki :*:*

Brak komentarzy:

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.