Nieplanowane szaleństwa ale wyszło przyjemnie

Witam was kochane słonecznie :). Mam nadzieję, że pogoda wam dopisuje na wypoczynku. Ja pozwoliłam sobie na małe nieplanowane szaleństwo w Rossie. W zasadzie to rzeczy, których potrzebuje zawsze, ale jednocześnie sprawdzone choć jest jedna nowość.
Nasi dzisiejsi bohaterowie to: [-Przepraszam za jakość zdj ale zostało zrobione dosłownie w całkowitym pędziei harmidrze ]
1. Isana Violet Passion 2,99zł (za jakiś czas o nim napiszę, choć na razie sprawdza się super)
2. Garnier Action Control 11,19zł (musiałam go kupić nie mogliśmy żyć bez siebie :D)
3. Synergen chusteczki oczyszczające 5,39zł (dla mnie to nowość, zobaczymy jak się sprawdzą, mam nadzieję, że przynajmniej tak dobrze jak te które kiedyś kupiłam w biedronce)
4. Evree Home Spa peeling i maska 1,99zł

Zasadniczo obiecałam , ze ograniczam zakupy a więcej zużyć więc na razie idzie powoli i całkiem nieźle przyznam. I mam nadzieję że wytrwam. I będę dzielnie zużywać co mam.

Pozdrawiam ciepło kochane buziaki :*:*:*:*:*:*:*:* Do następnej notki:)

Brak komentarzy:

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.