Różana i rumiankowa świeżość z Cleanic Intimate chusteczki do higieny intymnej.

lipca 05, 2014
Witam was kochane :). Mam nadzieję, że pogoda na wakacje dopisuje:) . Dzisiejszy post jednym z 3 które pojawią się automatycznie w czasie mojej nieobecności, aby nie tracić kontaktu z wami :). Oczywiście jak obiecałam będę aktywna na innych polach. :) . Chciałabym wam opowiedzieć o moich dwóch ulubionych opakowaniach chusteczek do higieny intymnej niezbędnych na co dzień w domu jak i na wyjazdach gdzie okazują się super przydatną rzeczą. Wybór jest dość duży. Mój  padł na Cleanic Intimate do higieny intymnej o zapachu różanym odświeżające oraz o zapachu rumianku łagodzenie i pielęgnacja.

Nasi bohaterowie:  Cleanic Intimate chusteczki do higieny intymnej o zapachu rumianku. Łagodzenie i pielęgnacja.


(przepraszam za jakoś zdj w pierwszym wypadku, ale opakowanie trochę mi ucierpiało a światło było niesprzyjające jak na złość : /   ) 


Cleanic Intimate chusteczki do higieny intymnej o zapachu różanym. Odświeżające.


Opis producenta z opakowania( przytoczę tylko jeden ponieważ oba są takie same) :
Nowe-odświeżające/łagodzące chusteczki do higieny intymnej z ekstraktem z płatków róży/rumianku. Zawierają specjalnie dobraną kompozycję zapachową, która pozostawia długotrwałe uczucie odświeżenia. Kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne PH sfery intymnej, wyciąg z płatków róży ma działanie kojące/ wyciąg z rumianku ma działanie łagodzące, a naturalna betaina nawilżające. Po użyciu możesz je spłukać w toalecie(do 2 szt.) . Nie zawierają alkoholu, hipoalergiczne. Testowane dermatologicznie pod kontrolą lekarza ginekologa.

Skład: 
Aqua, Glycerin, Polysorbate20, Betaine, Undecylenamidopropyl, Beatine Rosa/Cammomile Gallica Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Lactic Acid.
 

Skład krótki i nie drażniący.

 Zawierają ph fizjologiczne.

Moja opinia:
Moja opinia o nich jest bardzo pozytywna. Przetestowałam je w domu do codziennego odświeżania miejsc intymnych by czuć się zawsze świeżo i pewnie.Sprawdzają się także po za domem. Ciekawym ich zastosowaniem jest to, że zmywają nawet podkład z rąk po aplikacji kiedy nie chce mi się biec do łazienki myć rąk. Duży ukłon dla producenta za fakt, że można je spłukać w toalecie. Zapach jak i różanych chusteczek tak i tych rumiankowych jest świeży, delikatny i nie nachalny. Chusteczki są dobrze nasączone a dzięki plastikowemu zamknięciu nie wysychają w torebce lub kosmetyczce, gdyż opakowanie możemy zabrać naprawdę wszędzie. Bardzo dobrze odświeżają i oczyszczają miejsca intymne. Oczywiście nie zastąpią mycia, ale w innych sytuacjach są świetne.


Plusy:
-opakowanie z plastikowym zamknięciem , dzięki któremu chusteczki nie wysychają
-zapach świeży, delikatny i nienachalny
-można spłukiwać w toalecie
- opakowanie mieści się w kosmetyczce i torebce
-chusteczki są dobrze nasączone
-bardzo dobrze odświeżają miejsca intymne , jak i ręce z brudu i podkładu 

Minusów brak.
 Po prostu świetne i idealne w każdej sytuacji. 


Pozdrawiam do następnej notki kochane. Buziaki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Brak komentarzy:

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.