Rozdanie u Lady Hope :)

lipca 28, 2014
Witam was kochane:) Dzisiaj chciałabym was poinformować, że na blogu u Lady Hope jest rozdanie.  Biorę w nim udział. Owe rozdanie trwa od 28.07.14 do 28.08.14. Do wygrania parę fajnych kosmetyków. Więc kto może niech biegnie. Pod spodem wstawiam baner :).
Zasady są proste. Wystarczy umieścić bloga Lady Hope w blogrollu, napisać notatkę o tym i wstawić baner i oczywiście być publicznym obserwatorem bloga.
Więc jak ktoś chętny niech pędzi co tchu :)
Pozdrawiam słonecznie i życzę wam miłego wieczorku. 6 komentarzy:

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.