Roczne podsumowanie tego co działo się na blogu

marca 30, 2015
Witam was kochane serdecznie.  Dzisiaj będzie post inny niż zwykle, bo chciałabym podziękować wam przede wszystkim bo bez was mój blog by nie istniał i nie miałabym motywacji ani chęci do tworzenia mojego małego miejsca w sieci.
Może zdjęcia do postów czasem nie są idealne, ale nie zawsze aura sprzyja robieniu zdjęć choć staram się mocno aby były jak najbardziej wiarygodne.
W samej blogosferze na razie czuję się miło przyjęta tutaj i nie spotkałam się jak dotąd z hejtem co do mojej osoby aczkolwiek nigdy nie mów nigdy.
Mam też nadzieję, że wszystko będzie układało się nadal tak świetnie jak teraz i będzie mi was tutaj powoli i sukcesywnie przybywać i że będzie wam się podobało to co piszę dla was.

Obecna statystyka po roku blogowania przedstawia się bardzo przyjemnie co mnie cieszy, małymi kroczkami do sukcesu:

Mianowicie
Statystyka główna:
było was tutaj aż 15 786 dla mnie to wielki sukces w rok bo spodziewałam się dużo mniej
miesięcznie odwiedza mnie 2 213 osób
najwięcej wyświetleń mają posty :
Hair up suchy szampon z biedronki -831 wyświetleń i praktycznie ciągle wyszukiwana fraza na moim blogu
Urodowe DYI -475 wyświelteń plasuje się na miejscu drugim jako kolejna często wyszukiwana fraza
Wszystkich postów pojawiło się 121 (łącznie z tym )
Na Google+ obserwuje mnie 102 osoby co jest dla mnie bardzo miłe i oby was było jeszcze więcej plus 128 343 wyświetlenia.
Obserwatorów na bloggerze mam już 77.
Na fb jest was obecnie 17 ale ta liczba mam nadzieję urośnie powolutku.

Jeśli chodzi o mnie uwierzcie mi albo nie ale naprawdę nie spodziewałam się, że w rok tyle osiągnę. Pisząc pierwszą notkę na bloga bałam się jak to przyjmiecie i czy będzie jakikolwiek odzew. Wiadomo wyświetlenia były na początku małe, ale dzisiaj widzę jak z dnia na dzień rosną, powoli i sukcesywnie, jak zostawiacie mi komentarze na które staram się odpisywać kiedy mam tylko wolną chwilę i jak z chęcią zostajecie na dłużej.


I tak oto prezentuje się rok mojej pracy tutaj. Mam nadzieję po raz kolejny, że mój blog będzie się rozwijał w jak najlepszym kierunku czego i wam życzę :)
Pozdrawiam serdecznie do następnej notki :) Buziaki :*:*:*:*:*
Zostawiajcie swoje opinie i komentarze. Nowe czytelniczki niezmiennie zapraszam do subskrypcji bloga jeśli tylko wam się tutaj spodoba.
Miłego dnia, choć nie jest słoneczny dzisiaj niestety.


14 komentarzy:

 1. powodzenia!!! i gratulacje osiągnęłaś super wynik!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Życzę wielu radości z blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia i gratulacje :) mi pierwszy miesiac tutaj minąl bardzo szybko:)!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) I oby Cię było jeszcze więcej na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Ci takich fantastycznych wyników i życzę kolejnych sukcesów w blogosferze oraz samej radości z pisania i zero hejtów ;)
  Mam nadzieję, że ja w sierpniu (bo wtedy minie rok) będę mogła pochwalić się równie świetnymi wynikami ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. gratulacje! ja sama zaczęłam pisać od początku roku, więc wiem jak to trudno zacząć

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję roczku w blogosferze, to naprawdę dużo i sam fakt że tyle czasu prowadzisz bloga jest niemałym sukcesem! Życzę kolejnych lat i sporo satysfakcji :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje Kochana! Bardzo dużo osiągnęłaś i życzę Ci by te liczby się pomnożyły! Jeszcze więcej czytelników, więcej obserwatorów, odwiedzin. Dużo weny twórczej i wytrwałości na kolejne lata!

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje :P Już czekamy na kolejne wpisy :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu i gratuluję dobrych wyników.

  P.S. Jeśli chodzi o zdjęcia, mniej bym je kadrowała i popracowała nad ostrością. Oczywiście nie jestem w tej dziedzinie specjalistką :)
  Jednak wiem, że dużo zależy od posiadanego sprzętu. Sama raz dysponuje lepszym aparatem (który podkradam tacie), a raz gorszym - na którego zakup było mnie stać. Jednak sporo można podkręcić w PS np. ostrość, dodać ramkę, rozświetlić itp.

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że uwagi nie potraktujesz jako krytykę a wręcz przeciwnie jako rady starszej koleżanki :)

  OdpowiedzUsuń
 12. gratuluję! i życzę wszystkiego dobrego na nadchodzący czas :) mój blog też niedawno miał rocznicę

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję! :)) Ja pamiętam, że w swoim pierwszym roku bloggowania to pisałam głownie dla siebie i nie mogłam z pewnością pochwalić się takimi statystykami :))

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.