Mój blog ma już dwa lata- kolejne podsumowanie, co się zmieniło.

Witajcie kochane w kolejnym wpisie. W zasadzie powstaje on dzięki wam. Będzie  takim dwuletnim już podsumowaniem tego, co na blogu się zdarzyło i to właśnie dzięki wam. A co dokładnie takiego dowiecie się czytając ten wpis dalej.  Dla mnie to nadal niewiarygodne,że mam tyle chęci i zapału do pisania dla was  tych moich nieco przydługawych wywodów. Dopracowałam tutaj wiele rzeczy takich jak szablon czy wygląd zdjęć. I na razie jestem bardzo zadowolona,że własnymi siłami udaje mi się osiągnąć to wszystko, choć bez was też nie byłoby to możliwe.
A teraz przejdźmy do statystyk bo tutaj robi się naprawdę ciekawie.
STATYSTYKA GŁÓWNA- I
ROK-15 786, OBECNIE odwiedziło mnie aż 57 859 z was. Czyli przybyło aż 42 073 wyświetlenia. I wcale o tym nie marzyłam nawet ani nie myślałam o tym.  Dodatkowo kiedy udało mi się przekroczyć 50 000 wyświetleń taka byłam zszokowana,że aż zapomniałam się tym podzielić z wami. Do teraz w to nie wierzę.

MIESIĘCZNIE JEST WAS TUTAJ ponad 3 417 bywa nawet ok 4 tys ,więc o prawie 2 tys więcej niż na samym początku.


WSZYSTKICH WPISÓW POJAWIŁO SIĘ- 239NAJCZĘŚCIEJ WYŚWIETLANE POSTY: (3)*Natura Accesories Gąbka Stożkowa - 1470 wyświetleń i nadal rosną zapewne w chwili obecnej też,ponieważ jest to też jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł na blogu w przeróżnych kombinacjach :)

*Urodowe DYI czyli domowa baza pod cienie- 1291 wyświetleń i pewnie też rosną, gdyż jest to drugi najczęściej wyświetlany wpis na blogu i wasze poszukiwania również się tutaj kierują pod różnymi kombinacjami. (+816)

*Hair up suchy szampon z Biedronki-1228 wyświetleń. I chyba więcej już nie będzie, choć mogę się mylić :). (+397)

*Rimmel lasting finish korektor 010 porcelain-912 wyświetleń i z dnia na dzień ostatnio rosną co raz bardziej.

A inne równie często wyświetlane posty znajdziecie na pasku po prawej stronie :)


OBSERWATORZY:
GOOGLE PLUS- było 102, jest 169. Czyli przybyło mi was aż 67, co bardzo mnie cieszy.

OBSERWATORZY BLOGGER- było 77, jest 134, przybyło więc 57 osób.
Zmianą w blogu jest również szablon, który przyznaję się znalazłam na darmowej stronie w internecie(posłużył mi jako matryca), ale potem już sama musiałam wszystko dopasować do odpowiedniej wielkości, uzupełnić wiele rzeczy tutaj. Szalałam z tym dobry tydzień prawie, aż wreszcie byłam zadowolona z efektu. Założę się,że na pewno te szaleństwa wtedy utrudniały wam czytanie bloga.
Tak samo  zmianą są również zdjęcia, teraz zanim jakieś mi się spodobają robię je nie raz po 3-4 razy to zależy i szukam zawsze jak najbardziej naturalnego światła przede wszystkim i najlepiej słonecznego dnia. Przy ich obróbce pomagają mi aż trzy programy obecnie. Picasa, który od początku jest mi niezastąpiony bo magazynuje przede wszystkim zdjęcia i pomaga przy podstawowej obróbce, zaraz po nim jest Photoscape, który znam dzięki poleceniu jednej z was i również świetnie daje sobie radę z moimi zdjęciami i mogę wykorzystać trochę jego funkcji. Najnowszym moim przyjacielem w tej kwestii jest Fotor. I przyznam,że bardzo mi się podoba ten program jak na razie i powoli się uczę jego możliwości.

I raz jeszcze naprawdę wam dziękuję.  Za wszystko. Za wyświetlenia, za komentarze, dobre rady, za to,że po prostu jesteście bo bez was mój blog by nie istniał. Nie miałabym tyle energii i zapału, aby go prowadzić i udoskonalać.
15 komentarzy:

 1. Gratuluję! Życzę dalszych powodzeń :)
  U mnie natomiast za tydzień miną 2 miesiące jak mam bloga. Nie wszystko jest idealne, ale poświęcam mu dużo czasu i serca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i oby wszystko wciąż się rozrastało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję i tylko tak dalej! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super Gratuluje i kolejnych lat blogowania zycze :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę powodzenia w dalszym blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. życzę kolejnych radosnych rocznic :****

  OdpowiedzUsuń
 7. Super Kochana! Oby było jeszcze więcej czytelników i obserwatorów! Życzę Ci wytrwałości i weny jeszcze przez długie lata! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow, świetne statystyki! Życzę Ci jeszcze większych :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ten czas szybko leci :) Gratuluję Kochana i oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję wszystkich sukcesów :)) Rosnące wyświetlenia zawsze cieszą :)

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania :) Staram się odwiedzać wszystkich komentujących, więc nie zostawiaj linków do swojego bloga. Nie zawsze następuje to od razu, ale się staram. Sama Cię znajdę, to proste. Nie wyrażam również zgody na kopiowanie moich zdjęć i tekstów bez pytania.
Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.