Podsumowanie 3 lat blogowania

marca 31, 2017
Witajcie w kolejnym wpisie. Dzisiaj nie będzie żadnej recenzji, haulu zakupowego, projektu denko, czy kolejnego zestawienia kosmetyków za +/- 10zł. Dzisiejszy post będzie stanowił podziękowanie i to głównie dla was, ponieważ bez moich czytelniczek, tak do was mówię moje drogie panie, nie istniałby ten blog, ani mój zapał do pisania. Jak wiecie, nieprzerwanie już od trzech lat pojawiają się tutaj wpisy o tematyce kosmetycznej, częstotliwość początkowo oscylowała do wpisu co trzeci dzień, jakiś czas temu konkretnie w wakacje chyba, postanowiłam, że będę produkować je co drugi dzień i umieszczać dla was. Zmieniło się również wiele w kwestii  zdjęć, początkowo, jak same wiecie, były one wątpliwej jakości, ale w miarę akceptowalnej, jak na same początki blogowania. Później powoli się rozwijałam w  kwestii fotografowania, aczkolwiek nie spoczywam na laurach i nadal staram się, aby cała oprawa postów wyglądała ładnie i żeby mimo wszystko przyjemnie wam się je oglądało. Teraz opowiem wam kilka słów o statystykach i o tym, czego najczęściej w ostatnim czasie poszukujecie na moim blogu. Kto jest ciekawy, zapraszam do dalej :)

Wszystkich osób, które odwiedziły bloga, przez 3 lata jest już 116 768. Powiem wam z ręką na sercu, że na samym początku nie myślałam o takich liczbach kompletnie. Pisałam i nadal piszę, ponieważ bardzo to lubię i nie świruję na punkcie przeglądania statystyk jakoś bardzo, aczkolwiek zaczęłam sobie zapisywać dla ogólnego obrazu, ile was mnie odwiedziło na przykład przez cały tydzień i muszę powiedzieć, że bywa już was tutaj ponad 2 tys. tygodniowo. Takie liczby nawet nigdy mi się nie śniły, a co więcej podejrzewałam, że będę po prostu pisać, ktoś to będzie czytał, a liczby będą rosły raczej wolno. Jeśli przełożyć to na statystykę miesięczną okazuje się, że liczba skoczyła z lekko ponad 6 tys. do niedawna do 11 tys. Znowu to wasza zasługa. Nie mam z tym wiele wspólnego :) Jest to duży skok w porównaniu do poprzedniego roku, gdzie w głównych statystykach o tej porze było was tutaj 57 859, w miesięcznej statystyce figurowała liczba 3 417, a tygodniowo było was tutaj około 1000 tys. Nie wiem, naprawdę nie wiem, jak wy to robicie, ale znowu ukłon w waszą stronę :) Samych wpisów pojawiło się 389. Obserwatorów jest 180 w tym momencie, poprzedniego roku było 169, więc jest to skok o 11 duszyczek do przodu, co również mnie cieszy :)Zmianą jest tutaj również szablon. Same wiecie, że kombinowałam z nim w ostatnim czasie bardzo mocno i mam nadzieję, że znalazłam już dokładnie to, czego szukam. W przeciwnym razie nastąpi kolejna zmiana szablonu. Przeklinam się za to niezdecydowanie każdego dnia. Uwierzcie mi :)

Z tego, co, zauważyłam, bardzo często przeszukujecie bloga w ostatnich miesiącach  pod różnymi hasłami. Najczęściej to: gąbka z natury lub gąbka stożkowa z natury, korektor Rimmel Lasting Finish, paleta cieni Live Love, jak zrobić domową bazę pod cienie, krem pod oczy z winogronowej serii Alterry, tonik Alterra kwiat lotosu& oczar, podkład Maybelline Super Stay. Można by jeszcze mnożyć tego  naprawdę bardzo dużo, a są to tylko nieliczne hasła pozwalające wam tu trafić. Niektóre z nich  owocują też postami na blogu, przykładem może być choćby niedawny wpis jak używać gąbki stożkowej, czy post o demakijażu w 4 prostych krokach.
Nie małym waszym zainteresowaniem cieszą się również wpisy typu projekt denko. Odwiedzacie je naprawdę bardzo licznie, najliczniej ze wszystkich wpisów, aczkolwiek w ostatnim czasie doganiają go również ulubieńcy miesiąca, podobnie jak wpisy o najlepszych kosmetykach w kategorii +/- 10zł, które jak sadzę przypadły wam do gustu :)
Oczywiście staram się to jeszcze wszystko okrasić jakimiś recenzjami, co by nie było tak nudno, a i te pozycje ostatnio odnotowują duży wzrost. Jeden post potrafić przeczytać aż 500 z was i więcej. Naprawdę szacunek :)


Za komentarze również wam dziękuję i mam nadzieję, że wreszcie wyłuskam chwilę, aby regularnie na nie odpisywać. I nie zapominać o tym w natłoku różnych zajęć codziennych. Muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolona z tego, w jakim kierunku rozwija się blog. Przez ostatnie ponad pół roku mocno przyspieszył, a to również mnie zadowala. Oczywiście te wszystkie rzeczy, o których napisałam wyżej, nie stałyby się bez was, moich czytelniczek, waszego wsparcia i komentarzy. Jestem szczęśliwa, że tworzymy  taką małą społeczność, która fajnie sobie funkcjonuje. Wpadłam również na pomysł małego Q&A, więc jeśli macie do mnie jakieś pytania, śmiało zostawiajcie je pod tym wpisem, a ja w najbliższym czasie w osobnym poście postaram się odpowiedzieć :)
A na koniec raz jeszcze dziękuję wam wszystkich oraz każdej z osobna za to że, tu jesteście :)9 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę jeszcze więcej sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę samych sukcesów. Ja po 3 latach blogowania chciałam zrezygnować, miałam chwile słabości ale o dziwo nie potrafię i trwam w tym dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę kolejnych lat dających wiele satysfakcji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :D Oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
 5. To już 3 lata? Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje. I życzę weny na kolejne 3 lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Mam nadzieję, że te 3 lata to dopiero początek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratki! Samych przyjemności z blogowania

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję :) To zawsze motywuje do dalszego pisania. Pamiętaj jednak, że wszelkie komentarze z reklamami, linkami i innymi rzeczami, które nie dotyczą wpisu będę usuwać. Miłego czytania :)


Thank you for all the comments :) It always motivates you to continue writing. Remember, however, that any comments with ads, links and other things that do not apply to the post will be deleted. Have fun reading :) I do not accept observations for observation. If you want to follow my blog you have to visit me regularly and vice versa. If you do not meet this condition, do not be surprised that I will not visit you and your comment will go to spam.

Obsługiwane przez usługę Blogger.